Warning: include_once(/var/www/ubezpieczenia-komunikacyjne.org/prolink.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/domains/ubezpieczenia-komunikacyjne.org/wp-config.php on line 19

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/ubezpieczenia-komunikacyjne.org/prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/domains/ubezpieczenia-komunikacyjne.org/wp-config.php on line 19
» Liberty Direct

Liberty Direct

Marka firmy Liberty Mutual. Firma powstała na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych. Swoim działaniem obejmuje obszar 24 krajów świata. Od 2002 roku Liberty wkroczyła na polski rynek ubezpieczeń. Początkowo sprzedawała ubezpieczenia firmom, a od 2007 roku również klientom indywidualnym. Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych Direct zawiera następujące pakiety: Premium Assistance, NW, OC i AC Premium z Mini Assistance, OC i AC Standard z Mini Assistance.

Polisa OC

  • ubezpieczeniem objęta jest odpowiedzialność cywilna osoby kierującej pojazdem w czasie trwania umowy (szkody wynikłe z ruchu tego pojazdu).

Polisa AC

Firma swoim klientom, którzy wykupili dobrowolne AutoCasco Standard zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku:

  • uszkodzenia, zniszczenia pojazdu lub jego wyposażenia w wyniku wypadku, działania osób trzecich, nieprzewidzianych zjawisk przyrody,
  • kradzieży.

Mini Assistance – pomoc na drodze

Jest to opcja dzięki, której posiadamy dostęp do pomocy w wypadku drogowym mającym miejsce na terenie całej Polski. Wykupując jakikolwiek pakiet w Liberty Direct, dostajemy ubezpieczenie Mini Assistance bezpłatnie.

Premium Assistance

Premium Assistance zapewnia nam ochronę zarówno na terenie całej Polski jak i w Europie. Jest to ubezpieczenie dodatkowe dzięki, któremu otrzymamy pomoc w razie awarii auta (niezależnie od miejsca ubezpieczony otrzymać może części zamienne, paliwo, pojazd zastępczy, opłacenie noclegu, pomoc prawną, administracyjną finansową, opiekę nad dziećmi, przewóz medyczny, hospitalizację oraz wiele innych).

Polisa NW

NW w Liberty Direct daje gwarancję otrzymania świadczeń w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. NW podlegać może zarówno kierowca jak i pasażerowie, zaś kwota przypadająca na osobę wynosi nawet 20.000zł.

Liberty Direct to powszechnie znana firma, która znalazła uznanie w sprzedaży OC i AC. Zaufało jej już wielu właścicieli pojazdów zarówno w Polsce jak i za granicą.